Dámské boty, podpatky, tenisky, bundy, džíny, tašky, brýle online
 

Úvod >  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat

tomvavricek.cz respekt k našim soukromým návštěvníkům / zákazníkům, což je pro nás velmi důležité. Vezmeme vaše zabezpečení online vážně. Abychom vám lépe sloužili a abychom vás informovali, jak používat vaše informace na našich webových stránkách, vysvětlili jsme následující zásady ochrany osobních údajů.

1. Informace, které shromažďujeme

Věříme, že je velmi důležité, abyste věděli, že když používáte naše stránky, jaké informace shromažďujeme. To zahrnuje e-mail, jméno, název společnosti, adresu, PSČ, město, zemi, telefonní číslo, heslo a tak dále. Shromažďujeme informace různými způsoby; Nejprve musíme vytvářet a používat přístup k našim webovým stránkám soubory cookie shromažďují informace, které nelze identifikovat osobou. Osobně identifikovatelné informace jsou pro vás jedinečné, jako jsou čísla kreditních karet a bankovní informace. Tyto informace jsou pro vás jedinečné.

2. Použijte informace

Pomáháme nám usnadnit návštěvu webových stránek tím, že nemusíte zadávat informace více než jednou.

Rychlé vyhledání informací, produktů a služeb.

Pomozte nám vytvořit nejrelevantnější obsah na webu.

Upozorňujeme na nové informace, produkty a služby, které nabízíme.

Po registraci obdržíte náš informační bulletin, který obsahuje informace o prodejích, kupónech a speciálních propagačních informacích. Můžete použít odkaz z e-mailové komunikace nebo nastavení osobního odběru, který se odhlásí. Registrace a objednávka:

Během procesu registrace budete požádáni o vaše jméno, poštovní a fakturační adresu, telefonní číslo, e-mailovou adresu a číslo kreditní karty. Kromě toho můžeme požádat o vaši zemi, abychom mohli dodržovat platné zákony a předpisy, můžeme také požádat o vaše pohlaví. Tyto typy osobních údajů se používají pro fakturační účely, pro plnění objednávky, pro komunikaci s vámi o vaší objednávce, našich webových stránkách a účelu interního marketingu. Pokud máme při zpracování objednávky problém, můžeme získat osobní informace, použijte náš kontakt s vámi. E-mailem:

Přihlašujete objednávky a obdržíte bezplatnou inzerci, budeme vás informovat, když obdržíme novou značku nebo styl nových produktů, jsou zde obrovské slevy, vše, co potřebujete Zaregistrujte se do našeho e-mailového zpravodaje. Vaše účast ve hře je zcela dobrovolná a můžete si vybrat, zda se s námi zapojíte a zveřejníte.

3. Ochrana osobních údajů a zabezpečení

Neprodáváme jiným společnostem (ani obchodům ani pronájmům) osobně identifikovatelné informace, které jsou součástí naší běžné obchodní činnosti. Používáme nejnovější technologii šifrování, ale také zaměstnáváme, že všichni zaměstnanci musí podepsat zveřejnění přístupu zaměstnanců k jakýmkoli informacím, jakákoli osoba nebo subjekt, zabraňuje dohodě o zveřejňování informací.

Odesláte zprávu zákazníkovi co dělat?

Pošlete e-mailový obsah našim zákazníkům, který může zahrnovat následující:

Transakční pošta, oznámení o doručení týdenních aktivit na podporu obchodu.

Jak se mohu odhlásit?

Poté, co jste nastavili pomocí odkazu na e-mailové odběry bulletinů nebo osobní přihlášení odhlásit

zpět
Copyright © 2020 www.tomvavricek.cz. All Rights Reserved.

dámská móda, boty, podpatky, tenisky, bundy, džíny, tašky, brýle, online shop